Ibalgin Fast

6 tabletek

7,96

Nowa Cena: 5,95

12 tabletek

12,71

Nowa Cena: 8,95

Nazwa: Ibalgin Fast

Postać: Tabletki powlekane 6 oraz 12 sztuk

Skład: 400 mg ibuprofenu (co odpowiada 683,246 mg ibuprofenu z lizyną). Substancje pomocnicze: każda tabletka powlekana zawiera 71 mg laktozy jednowodnej.

Wskazania: Przeznaczony do leczenia bólu różnego pochodzenia, tj. bóle głowy (włączając ciśnieniowy ból głowy oraz bóle migrenowe), bóle zębów, bóle po usunięciu zębów (włączając chirurgiczne usunięcie zęba wklinowanego), bóle pooperacyjne, bóle pleców, bóle mięśni i stawów, nerwobóle i bolesne miesiączkowanie.

Dawkowanie: Dorośli i młodzież od 12 roku życia: 1 tabletka dziennie, jeśli potrzeba 1 tabletka co 4-6 godz. Nie przyjmować więcej niż 3 tabletki na dobę.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancją czynną lub którąkolwiek z substancji pomocniczych produktu leczniczego, nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, która wywołuje objawy takie jak astma, pokrzywka i inne reakcje alergiczne. Krwawienia z przewodu pokarmowego lub perforacje w wywiadzie, związane z zastosowanym leczeniem NLPZ. Czynna lub nawracająca choroba wrzodowa żołądka i (lub) krwawienia (dwa lub więcej udowodnionych stanów owrzodzenia lub krwawienia). Zaburzenia hemokoagulacji i hemopoezy. Ciężka niewydolność serca. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Trzeci trymestr ciąży.

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowanie. produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.