Theraflu ExtraGRIP

6 saszetek

14,56

Nowa Cena: 9,95

12 saszetek

18,39

Nowa Cena: 12,49

14 saszetek

21,20

Nowa Cena: 14,49

Nazwa: Theraflu ExtraGRIP

Postać: Proszek do sporządzania roztworu 6, 12 lub 14 saszetek

Skład: Paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, maleinian feniraminy 20mg oraz substancje pomocnicze.

Wskazania: Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Dzieci poniżej 12 lat. Stosowanie innych produktów leczniczych zawierających paracetamol. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej (G-6-P).

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowanie. produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.